Skip links

Skąd właściwie wziął się pomysł na opowiadania o sympatycznym Łukaszku? Odpowiedź jest prosta! Powstały z potrzeby uczenia naszych własnych dzieci zachwytu nad światem i odpowiedzialności za żywe istoty. Każda z historii pokazuje jakieś zjawisko lub problem, uczy czegoś nowego. Jednocześnie podpowiada, o czym rozmawiać, jak twórczo wykorzystać zwykłe codzienne sytuacje, a także inspiruje do zabawy.

Właśnie te cechy spowodowały, że powstały scenariusze warsztatów literacko-plastycznych. Okazało się, że otworzyło się przed nami mnóstwo możliwości do dzielenia się z najmłodszymi ciekawością i mądrością świata, przy okazji wyśmienicie się przy tym bawiąc.

Na naszych warsztatach króluje swoboda i dobry humor! Pragniemy, by dzieci dobrze się czuły w klimacie naszych opowiadań. Robimy wszystko by zaspokoić ciekawość naszych milusińskich. Lubimy być zarzucani pytaniami, uwielbiamy na nie odpowiadać, ale też słuchamy tego, co dzieci mają do powiedzenia. Dzięki takim relacjom stale wzbogacamy i uatrakcyjniamy nasze warsztaty.

WIĘCEJ NIE ZDRADZIMY… SPOTKAJCIE SIĘ Z PAJĄCZKIEM ŁUKASZEM I PRZEKONAJCIE SIĘ SAMI!

AUTORKI

Obie są biologami. Kinga Jansen jest ornitologiem, Agnieszka Stanek-Pacholczyk – biologiem morza. Łączy je nie tylko wspólne pisanie dla dzieci, ale i wieloletnia przyjaźń.

Return to top of page